Prijave za 3. susret Mentorske sheme

Nakon prvog i drugog kruga mentoriranja, otvaramo prijave za naš sljedeći i ujedno posljednji susret. Tema je pitch izlaganje, mjesto online platforma ZOOM, a datum 3. prosinca 2020.

Sudjelovati mogu timovi prijavljeni u program Mentorska shema koji nastavljaju rad sa svojim mentorom. Prijaviti se možete na POVEZNICI do 30. studenog 2020.

Mentorska shema je program potpore pri izradi rješenja poslovnog slučaja u suradnji sa StartUp Inkubatorom Rijeka i Znanstveno-tehnologijskim parkom Sveučilišta u Rijeci STEP RI. Tijekom tri susreta mentori savjetuju i pružaju povratnu informaciju timovima na (1) inicijalnu ideju, (2) poslovni model i financije, te (3) pitch.

Sve detaljne informacije i satnicu prijavljeni timovi zaprimit će na e-mail najkasnije 2. prosinca 2020.