Predstavljeni poslovni slučajevi (video)

U srijedu, 28. listopada 2020. s početkom u 17 sati, održano je predstavljanje poslovnih slučajeva petog izdanja studentskog case study natjecanja Realizator 2020.

Na online platformi ZOOM, slučajeve su predstavili Duško Rodić, financijski savjetnik Erste & Steiermärkische Bank d.d.; Vesna Kučan Polak, glavna stručnjakinja istraživanja i razvoja rafinerijskog poslovanja INA d.d.; Meri Tukač, Ivona Gudelj i Hana Horvat Horetzky, Presales Engineers Infobip d.o.o.; Marin Pintur, voditelj JGL Muzeja farmacije i Robert Matić, predsjednik Savjeta mladih Primorsko-goranske županije.

Gledateljima se kratko obratila i ravnateljica Zaklade Iva Rinčić istaknuvši pravovremenu reakciju organizacije na trenutnu situaciju, odnosno transformaciju u online format, te fokus koji Zaklada stavlja na rast, razvoj i kvalitetu natjecanja, čemu svjedoče ovogodišnji poslovni partneri te mogućnost prijava studenata van riječkog Sveučilišta. Prethodno predstavljanju, voditeljica projekta Andrea Laurić održala je kratku informativna prezentaciju o uvjetima sudjelovanja, programu i pravilima natjecanja.

Pogledajte video i odaberite poslovni izazov!

Za sva pitanja vezana uz natjecanje, na Zoom platformi 3. studenog 2020. s početkom u 14h bit će organiziran Q&A session kojem možete pristupiti preko poveznice. Prijave za natjecanje se vrše na mrežnim stranicama www.realizator.uniri.hr do 8. studenog 2020., a više informacija dostupno je i u Pravilniku natjecanja i Učestalo postavljenim pitanjima.