Objavljeni dobitnici nagrada case study natjecanja Realizator 2023!

13. prosinca 2023. godine na Rektoratu Sveučilišta u Rijeci održala se Svečana dodjela nagrada Realizator 2023. godine. Svečana dodjela započela je uvodnim riječima prof.dr.sc. Saše Zelenike, prorektora za strateške projekte Sveučilišta u Rijeci, prof. dr. sc. Bojane Ćulum Ilić, ravnateljice Zaklade Sveučilišta u Rijeci te Nevena Tamaruta, MBA, direktora za razvoj poslovanja Step Ri d.o.o.. Slijedili su govori predstavnika poslovnih partnera, Renata Stankovića, Stručnog suradnika za izradu i praćenje projekata Grada Kastva, Marine Stanojević Večerine, Project Manager for Strategic Initiatives iz JGL d.d., Josipa Sindičića, voditelja općih poslova Marine Punat d.o.o. te Jelene Petković, voditeljice marketinga i posebnih projekata iz Vectrino d.o.o.

Nakon govora, slijedila je službena dodjela nagrada, a između uvodnih i pozdravnih govora poslovnih partnera, te dodjele nagrada glazbene izvedbe izvodio je Sandi Bratonja.

Nagrade za treće mjesto iznose 200 eura, za drugo 300 eura, te za prvo 500 eura.

U nastavku se nalazi popis pobjedničkih timova po poslovnim slučajevima.

Grad Kastav – Komunikacijska strategija poduzetničkog inkubatora KASPI

3. Ovaj tim nema ime Jan Celin, Nikola Kulaš
2. LG&MG Marko Gajić, Lukas Gambeta
1. PRAVRI (Padobranci) Vinko Cestar, Sara Radman, Tin Burek, Mihael Cvitko

Jadran-galenski laboratorij d.d. -Implementacija ESG principa u farmaceutskoj firmi: održivost kao ključ za rast i konkurentnost“

3. Dream Team Dejana Vujnović, Barbara Cetin, Andrea Čukušić
2. RITEH Luka Kirinčić, Vito Toić
1. Smartini Antonela Baćac, Kristina Manzoni

Marina Punat d.o.o. – “ Optimizacija korištenja restorana Marine Punat“

3. PFRI Nina Vukelić, Dario Matošević, Ana Slaviček
2. Moment Vanessa Ferfolja, Meri Ušljebrka
1. RITEH Luka Kirinčić, Vito Toić

Vectrino d.o.o. – “ Digitalni blizanci bez glave i noge ili kako brzo i efikasno brisati nepotrebne fotografije“

2.* Ovaj tim nema ime Jan Celin, Nikola Kulaš
2.* Grancigule Ivan Vrsalović, Bruno Frančišković, Rene Frlan, Jakov Mrak
1. Gordijski čvori Damjan Jurković, Matej Mičetić

*dijeljenje drugog mjesta

Fotografije sa Svečane dodjele možete pronaći OVDJE.

Svim pobjednicima od srca čestitamo, a svim sudionicima se zahvaljujemo!