logo realizator 2023

Zatvorene prijave na Realizator 2023 i najava 1. mentroske sheme!

Službeno su zatvorene prijave za Realizator 2023! Na studentsko case study natjecanje prijavilo se 50 studenata, raspoređenih u 19 timova. Prijavljeni natjecatelji su studenti 10 različitih studijskih programa Sveučilišta u Rijeci, Veleučilišta u Rijeci i Sveučilišta u Zagrebu.

Podsjećamo, ove godine će sudionici rješavati 4 poslovna slučaja koje su zadali poslovni parneri. Poslovni partneri i zadani slučajevi su:

• Grad Kastav – “Povećanje vidljivosti poduzetničkog inkubatora KASPI“
  • Jadran galenski laboratorij d.d. – “Implementacija ESG principa u farmaceutskoj firmi: održivost kao ključ za rast i konkurentnost“
  • Marina Punat d.o.o. – “Optimizacija korištenja restorana Marine Punat“
  • Vectrino d.o.o. – “Digitalni blizanci bez glave i noge ili kako brzo i efikasno brisati nepotrebne fotografije“

Natjecanje se nastavlja prvom mentorskom shemom “Razumijevanje problema i stvaranje rješenja“ pod vodstvom Borisa Goloba, direktora STEP RI d.o.o. Prva mentorska shema održat će se 2. studenog 2023. u 13 sati, ONLINE, a poveznica za pristup bit će poslana natjecateljima putem  newslettera.