Stekni profesionalno iskustvo i umreži se.

Svečana dodjela nagrada Realizator 2022.

Svečana dodjela nagrada Realizator 2022. case study natjecanja održat će se 12. svibnja 2022. godine, uživo od 13:00 do 16:00 sati, u Akvariju Sveučilišnog Kampusa u Rijeci (adresa: Ulica Radmile Matejčić 10, 51000 Rijeka).

Organizator case study natjecanja Realizator je Zaklada Sveučilišta u Rijeci, a šesta edicija Realizator natjecanja održana je u hibridnom obliku. 6. svibnja održao se Pitching Day Competition u kojem su sudionici imali priliku predstaviti svoja poslovna rješenja u trominutnoj prezentaciji, rješavajući sljedeće poslovne slučajeve:

• Geotech d.o.o. – Kako primijeniti umjetnu inteligenciju i strojno učenje pri rješavanju inženjerskih
    zadataka u projektiranju?
  • Grad Kastav – Kastav 2033 – “pametno” naselje
  • Jadran-galenski laboratorij d.d. – Razvoj projekta Mamina škrinjica by JGL – stvaranje novih cjeloživotnih korisnika brendova JGL Grupe
  • Marina Punat d.o.o. – Poslovna škola Marina Punat d.o.o.
  • Tower Centar Rijeka d.o.o. – Budućnost shopping centra – kako doskočiti problemima on-line
    kupovine te privući posjetitelje u sam centar

Prva tri najbolja rješenja svih poslovnih slučajeva novčano se nagrađuju u iznosu od 3.000 kuna za prvo mjesto, 2.000 kuna za drugo mjesto te 1.000 kuna za treće mjesto. Osim novčanih nagrada, službeni partner projekta STEP RI, pobjedničkim timovima osigurava i službeni razgovor za pristup programu besplatne podrške razvoja inovativnih poslovnih ideja.

Svečana dodjela nagrada organizirana je i poziva sve sudionike, te zainteresirane na podržavanje događaja.