Prijave za 2. susret Mentorske sheme

Nakon uspješnog prvog kruga mentoriranja, otvaramo prijave za sljedeći susret! Tema je poslovni plan i financije, mjesto online platforma ZOOM, a datum 25. studenog 2020.

Sudjelovati mogu timovi prijavljeni u program Mentorska shema koji nastavljaju rad sa svojim mentorom. Prijaviti se možete na POVEZNICI do 22. studenog 2020.

Mentorska shema je program potpore pri izradi rješenja poslovnog slučaja u suradnji sa StartUp Inkubatorom Rijeka i Znanstveno-tehnologijskim parkom Sveučilišta u Rijeci STEP RI. Tijekom tri susreta mentori savjetuju i pružaju povratnu informaciju timovima na (1) inicijalnu ideju, (2) poslovni model i financije, te (3) pitch.

Sve detaljne informacije i satnicu prijavljeni timovi zaprimit će na e-mail 24. studenog 2020.