Objavljeni finalisti Realizator 2020. natjecanja

Case study natjecanje Realizator 2020. u jedinstvenom online formatu potaknulo je više od 100 studenata i studentica na potragu za inovativnim rješenjima pet poslovnih slučaja. Čak 47 timova uključilo se u natjecanje, dok je njih 31 odgovorilo na prvi izazov – prezentirati rješenje u formi video pitcha. Stručni žiri ocjenjivao je sadržaj, strukturu i stil izlaganja, a temeljem ostvarenih bodova, zadovoljstvo nam je proglasiti timove finaliste Realizator 2020. natjecanja (abecednim redom):

Erste&Steiermärkische bank d.d. – Kako povećati zastupljenost Erste Club branda među mladima?

1. 3D
  2. Pat i Mat
  3. Rumore
  4. Zara

INA d.d. – Projekt vodik: demo projekt uvođenja autobusa na vodik u Rijeci

1. DuoFantastik
  2. MARS
  3. Team Kreativci
  4. zabRI

Infobip d.o.o. – Transformacija zdravstvene industrije korištenjem AI chatbota

1. Balkan Institute of Technology
  2. N&N
  3. Tech-up
  4. zabRI

Jadran galenski laboratorij d.d. – Marketing novog JGL Muzeja farmacije. Kako stvoriti  prepoznatljivost i privući publiku?

1. Goatè
  2. Pumovke
  3. Rumore
  4. WisdomTeeth

Koordinacija savjeta mladih Primorsko-goranske županije – Od ideje do akcije: Smanjimo nezaposlenost mladih

1. Balkan Institute of Technology
  2. Black Foxes
  3. Kroasan

REALIZATOR 2020. VIDEO PITCHEVI:

Iskrene čestitke finalistima, a svim natjecateljima zahvaljujemo na angažmanu, trudu i kreativnosti! Podsjećamo da je rok za dostavu pisanih rješenja 14. prosinca 2020. do 23:59 sati.